Transition Technologies Systems jest to pierwsza polska zeroemisyjna firma IT w energetyce! Spółka zajmuje się dostarczaniem zaawansowanych systemów IT dla rynku energii, gazu oraz OZE dostosowanych do wymagań europejskiego Zielonego Ładu.

Tworzymy zaawansowane systemy IT

W Transition Technologies–Systems specjalizujemy się w kompleksowych dostawach systemów IT w projektach nowych bloków i instalacji energetycznych dostosowanych do wymagań europejskiego Zielonego Ładu. Aż 90% polskich przedsiębiorstw z rynku energii posiada nasze systemy CTRM!

Pierwsza zeroemisyjna firma IT w energetyce

Jesteśmy po „zielonej stronie mocy” na co dzień – nasze biuro zasilane jest energią słoneczną, po mieście poruszamy się samochodami elektrycznymi, hybrydowymi lub hulajnogami, segregujemy odpady, a w wolnych chwilach sadzimy też drzewa! Staramy się wywierać tylko pozytywny wpływ na naszą planetę.

Wykorzystujemy naszą wiedzę i umiejętności do tworzenia rozwiązań IT, które działają na korzyść naszej planety.

Posiadamy zielone narzędzia technologiczne LUXtrade Green Energy oraz rozwiązania dla nowych technologii gazowych (wodór, biogaz). Stale współpracujemy z instytucjami związanymi z ochroną środowiska i nieustannie dążymy do udoskonalania naszych ekologicznych rozwiązań.

Ponad 30 lat doświadczenia na rynku energii

Nasz zespół ekspertów z ponad 30-letnim doświadczeniem wyniesionym z Grupy Kapitałowej Transition Technologies to gwarancja nowatorskich pomysłów i elastycznego podejścia do realizacji nawet najtrudniejszych projektów. Zaufały nam największe firmy energetyczne, ale nasze wielomodułowe systemy IT sprawdzą się także w mniejszych przedsiębiorstwach.

Jesteśmy liderem wśród polskich producentów rozwiązań informatycznych CTRM dla sektora energetycznego w Polsce.

Specjalizujemy się w usługach Saas, LUXtrade (system CTRM wspierający procesy hurtowego rynku energii), LUXtrade Green Energy (linia produktowa dedykowana handlowi energii OZE). Ponadto oferujemy kompleksowe usługi wdrożenia rozwiązań integracyjnych (hurtowni i szyn danych) oraz posiada szerokie portfolio narzędzi komunikacji handlowej i technicznej z OSP – WIRE/ SOWE.

Dostarczamy nowoczesne rozwiązania informatyczne wspierające przedsiębiorstwa przemysłowe z sektora Gazu i Ropy.

Naszą specjalnością są usługi rozwiązań dla paliw płynnych, nowych technologii gazowych (wodór, biogaz) oraz dla gazu ziemnego.

90% elektrowni posiada nasze systemy energetyczne – zapoznaj się z naszymi referencjami.